Novinar Food i Recepti

Hrvatska

O Indexu

Index.hr je istovremeno najposjećenija i najbrže rastuća digitalna medijska tvrtka u regiji (provjerite slobodno sami na bilo kojem relevantnom izvoru informacija, poput Reutersa ili Similarweba). Naši postojeći projekti su prilično uspješni, ali imamo i hrpu novih odličnih ideja i projekata kojima želimo osvojiti i globalna tržišta.

Ako volite i znate kuhati, tržnica vam je drugi dom, nema te kulinarske emisije koju niste pogledali, a cijene po dućanima znate i kad vas netko probudi u 3 ujutro, javite nam se.

Tražimo entuzijastične, motivirane, vrijedne i talentirane kandidate za poziciju Novinar/ka u rubrikama Food i Recepti.

Što ćeš raditi:

  • pisati i opremati tekstove o hrani i kuhanju
  • kontaktirati chefove i restorane, skupljati recepte
  • raditi intervjue sa zanimljivim ljudima iz gastro svijeta
  • objavljivati sadržaj na društvenim mrežama (Facebook i Instagram)

Uvjeti:

  • 1 godina iskustva rada u novinarstvu
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje osnova uređivanja fotografija
  • odlično poznavanje hrvatskog pravopisa i gramatike
  • orijentiranost na detalje i organiziranost
  • znanje o hrani i kuhanju
  • pouzdanost, kreativnost i timski rad

Što nudimo:

  • plaću na temelju iskustva i zalaganja, božićnicu
  • osiguran osnovni sistematski pregled jednom godišnje
  • rad u kreativnom i dinamičnom okruženju s timom profesionalaca koji su uvijek spremni na suradnju i dijeljenje znanja
  • rad od kuće ili iz redakcije po izboru

Ako si se pronašao/la u ovom opisu, pošalji nam:

  • CV
  • motivacijsko pismo s kratkim osvrtom zašto misliš da si ti prava osoba za nas
  • tekst koja bi rado objavio/la na Indexu (tekstovi trebaju imati naslov, naslovnu fotku i ne smiju biti duži od 4 tisuće znakova)

Tvoje podatke tretirat ćemo s maksimalnom diskrecijom.

Kandidati odabrani u uži krug bit će kontaktirani u što kraćem roku. Slanjem prijave kandidati pristaju na upotrebu i pohranjivanje osobnih podataka u svrhu selekcijskog postupka.

Veselimo se upoznati te!

Sretno!

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj