Sales Executive

Hrvatska

O Indexu

Index.hr je istovremeno najposjećenija i najbrže rastuća digitalna medijska tvrtka u regiji (provjerite slobodno sami na bilo kojem relevantnom izvoru informacija, poput Reutersa ili SimilarWeba). Naši postojeći projekti su prilično uspješni, ali imamo i hrpu novih odličnih ideja i projekata kojima želimo osvojiti i globalna tržišta.

Tražimo entuzijastične, motivirane, vrijedne i talentirane kandidate za poziciju Sales Executive.

Opis posla:

  • planiranje i provođenje svih prodajnih aktivnosti
  • komunikacija i client service
  • kreiranje i optimiziranje prodajnih paketa
  • koordinacija s redakcijom i ostalim odjelima vezano uz operativne realizacije projekata
  • praćenje trendova i prilika na tržištu
  • aktivno sudjelovanje u upsellu i outboundu
  • praćenje realizacije planova i postavljenih ciljeva
  • detaljne analize i izvještaji
  • ostali administrativni i operativni poslovi vezani uz prodaju

Uvjeti:

  • imaš izražene komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
  • aktivno se koristiš engleskim jezikom u govoru i pismu
  • aktivno se koristiš MS Office paketom s posebnim naglaskom na Excel
  • poznaješ digitalne platforme i medije
  • orijentiran/a si na poslovni rezultat i samostalno rješavanje problema
  • proaktivan/a si i kreativan/a
  • imaš završenu minimalno srednju stručnu spremu
  • dodatna prednost - imaš iskustvo rada u prodaji i/ili rada u medijskoj industriji

Što nudimo:

  • plaću i bonuse na temelju iskustva i zalaganja; božićnicu
  • osiguran osnovni sistematski pregled jednom godišnje
  • rad s timom profesionalaca koji su uvijek spremni na suradnju i dijeljenje znanja

Ako si se pronašao/la u ovom opisu, pošalji nam:

  • CV
  • motivacijsko pismo s kratkim osvrtom zašto misliš da si ti prava osoba za nas

Tvoje podatke tretirat ćemo s maksimalnom diskrecijom.

Kandidati odabrani u uži krug bit će kontaktirani u što kraćem roku. Slanjem prijave kandidati pristaju na upotrebu i pohranjivanje osobnih podataka u svrhu selekcijskog postupka.

Veselimo se upoznati te!

Sretno!

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj